úvodní » Stavba » Chlazení pro gastro, sklady i výrobní závody


Chlazení pro gastro, sklady i výrobní závody

Uvažujete nad vybavením své restaurace, skladu nebo celého výrobního závodu? Pak je tu společnost Geotek, která se zabývá chlazením všech druhů.

Společnost Geotek - Starý Kolín

Odbornost na prvním místě

O tom, že Geotek je jednou z největších špiček v oboru průmyslového chlazení není nutné vést spory. Stojí za nimi desítky spokojených klientů, mezi které patří například i Strojní fakulta ČVUT, Obchodní centrum Harfa v Praze nebo výrobce nábytku TON. Za zmínku také stojí fakt, že je firma na trhu od roku 1999.

Starokolínská společnost si vyvíjí mnoho vlastních technologií a ve velkém inovuje své procesy ve výrobě i samotné stroje. Díky tomu je možné docílit maximální kvality a spolehlivosti, což se v konečné ceně zařízení odrazí pouze pozitivně.

Co vše lze chladit?

Průmyslové chlazení tu je pro malé i velké sklady, výrobní závody, zimní stadiony nebo velké gastro podniky. Chlazení lze využít na mnoha místech:

 

Služby společnosti Geotek ovšem sahají ještě mnohem dále. Kromě chlazení se také starají o využití odpadního tepla, které u většiny jejich klientů vzniká.

  • ohřev TUV nebo předehřívání procesního média
  • rekuperace (možnost ohřívat další média na vyšší teploty)

Kromě těchto služeb mohou nabídnout instalaci tepelných čerpadel nad 100 kW nebo kompletní zajištění chladící technologie na klíč. 

Kompletní návrhy a projektová dokumentace

Vybevení vašeho podniku průmyslovým chlazením není otázkou pár stovek korun. Proto je důležité vědět, co vše bude k realizaci potřeba, jak to bude udělané a na kolik celý realizace vyjde. Neobejdete se ani bez projektové dokumentace, která pak poskytne podklady pro revizi a schválení vašeho chladícího systému do provozu.

Komponenty vlastní výroby

Vlastní vývoj a výroba dovoluje nastavit výhodné ceny a zajistit bezproblémový servis. Mezi vlastní výroby patří:

Servis a opravy - vše rychle a efektivně

Díky vlastní výrobě a širokým zásobám komponent na skladě není problém většinu provozních problémů okamžitě opravit. Technická podpora je na příjmu 24 hodin denně a proto jakékoli závady nebo výkyvy ve výkonu budou řešeny okamžite. To vám zajistí plynulý chod celého provozu.

Zaujala vás společnost Geotek?